

Piesă de mână HY-2L pentru aparat profilaxie PTX Refine
Sumar: Piesa de mână HY-2L este un accesoriu esențial pentru aparatul de profilaxie PTX Refine, oferind o utilizare ușoară și o performanță excelentă în tratamentele de profilaxie dentară.
Piesa de mână HY-2L pentru aparatul de profilaxie PTX Refine este proiectată pentru eficiență și confort în utilizare. Fabricată din materiale durabile, aceasta oferă o rezistență ridicată la uzură și poate fi sterilizată în autoclave. Compatibilă cu standardele EMS/MECTRON, piesa de mână este ideală pentru detartraj ultrasonic și lustruire dentară. De asemenea, permite integrarea cu fibră optică, oferind opțiuni flexibile pentru procedurile stomatologice.
Componente principale:
Caracteristici tehnice:
Instrucțiuni de utilizare:
Notă: Piesa de mână este compatibilă cu multiple atașamente și poate fi utilizată în proceduri variate de profilaxie dentară. Verificați compatibilitatea înainte de achiziționare.
Sus
check_circle
check_circle